Ericsson-LG iPECS eMG100 IP Santral

ericsson-lg-ipecs-emg100-ip-sant

Ericsson-LG iPECS eMG100 IP Santral

Ericsson-LG iPECS eMG100 IP Santral
Emg100 santral hibrit ip santral teknolojisinin en yeni ürünüdür.

Analog hatları desteğinin yanı sıra ip hatlarıda desteklemektedir.

En küçük kapasitelerden 0 dış hat 8 iç hattan 20 dış 72 iç hatta kadar büyüyebilen analog kapasite.

2 voip kanaldan 74 voip kanala kadar büyüyebilen ip dış hat kapasitesi

32 ıp aboneden 64 ip aboneye büyüyebilen ip iç hat kapasitesi

Ericsson-Lg İPECS Emg100
Uygun Maliyetli Hibrit Platform
IP, dijital ve analog iletişim teknolojilerini destekleyen uygun maliyetli hibrit platformdur. Ekibinizin daha bağlı ve daha üretken olmasını sağlamak için entegre UC özelliklerine sahip platformu seçin. iPECS eMG100, yatırım getirinizi en üst düzeye çıkaran zengin entegre çözümler sunar.

Basit Tek Kabinet Yapısı
İletişim çözümünüz için birden fazla kabin türü taşıma zahmetinden kurtulun. İster bir dizi kapasite yükseltmesi, tam donanım genişletmesi veya TDM’den IP’ye teknoloji yükseltmesi arıyor olun, bu tek kabin seçeneklerinizi basitleştirir.

Sınırlar Olmadan Mobil Çalışın
IP üzerinden ses teknolojisini (VoIP) benimseyerek kurumsal mobiliteyi güçlendirebilirsiniz. Ofisi yanınızda taşıyabilmek için akıllı telefonları, PC’leri ve tabletleri çok işlevli masa telefonlarına dönüştürün. Herhangi bir cihazdan, herhangi bir konumdan tek numara hizmetiyle profesyonel görünün.

İhtiyaçlarınıza Göre Uyarlayın
Tüm işler farklıdır. Sizi farklı kılan ne olursa olsun, daha iyi bağlanmak ve daha fazlasını sunmak için ihtiyacınız olan uygulamaları ve entegrasyonları seçin. Uygulama paketimizden veya uyumlu üçüncü parti uygulamalarda uzmanlığınızı karşılamak için eklentileri seçin.

Büyüme İçin Hazırlanın
Sorunsuz bir şekilde ölçeklenebilir iletişim sistemiyle genişletmeye hazır olun. Sorunsuz ilerleme için ihtiyacınız olan tüm özelliklerin yanı sıra kapasite artırımı kolaydır. Hedeflerinize uyum sağlayan iş iletişim platformundan yararlanın.

Kurulumu Basitleştirin
Kesintisiz yeni bir sisteme geçiş yapın. IT yöneticileri, ilk kurulumu hızlıca tamamlayabilir ve kolay yönetim için ayarları hızla özelleştirebilir. Kullanıcı dostu arayüz, tüm cihazlarda tutarlıdır ve eğitim sürelerini kısa tutar.

İletişim

Bizi arayabilir veya bu bölüm üzerinden mesajınızı bırakabilirsiniz. Gelen tüm mesajlara 24 saat içerisinde geri dönüş yapıyoruz.