Jabra Evolve 65E Üstün Ses Kaliteli Kablosuz Kulaklık

jabra-evolve65e-ustun-ses-kalite

Jabra Evolve 65E Üstün Ses Kaliteli Kablosuz Kulaklık

Jabra Evolve 65E Hareket hâlindeyken UC onaylı profesyonel ses kalitesine ihtiyaç duyanlar için geliştirilmiştir.

Ürün Özellikleri
4 Mikrofonlu Ortam Gürültüsü Önleme Teknolojisi
12mm Dinamik Hoparlör
Suya ve Toza Dayanıklı IP54 Koruması
8 Saate Kadar Konuşma Süresi
Bluetooth 4.2
Jabra Evolve 65E Profesyonel Ses Kalitesi
Evolve 65e, Microsoft teams ve UC onaylı tasarımıyla önemli aramalarınız için güvenilir bir tercihtir. Özellikle ofis dışında olduğunuz zaman üstün bir ses ve arama kalitesi sunan kulaklık, rüzgâr gürültüsü veya zayıf bağlantı gibi etkenleri dert etmenize gerek bırakmaz. USB Bluetooth adaptörü sayesinde aynı anda hem bilgisayarınızı hem de akıllı telefonunuzu bağlayabilirsiniz.

Gün Boyu Batarya Süresi
13 saatlik batarya süresi ile gün boyu şarjı düşünmenize gerek kalmadan, ofis dışında da verimli olmaya devam edin. İşiniz sizi nereye götürürse götürsün, kulaklığın sizi yarı yolda bırakmayacağından emin olabilirsiniz.

Jabra Sound+ Uygulaması ile Ses Ayarlarınızı Özelleştirilebilir
Jabra Sound+ uygulaması, Jabra kulaklıklarınızın mükemmel yol arkadaşıdır. Aldığınız sesi tercihlerinize göre ayarlayın, müzik ile arama deneyiminizin her zaman bulunduğunuz çevreye uygun olmasını sağlayın.

Jabra Evolve 65E 12mm Hoparlör
Jabra tarafından geliştirilmiş hoparlörler, müziğiniz için arzuladığınız ses kalitesini sağlar. Kulak içi tasarım ise, pasif gürültü önleyici özelliği ile çevrenizdeki gürültüleri engeller ve işinize odaklanabilmenizi sağlar. Entegre edilmiş meşgul ışığı, çevrenizdekiler için “beni rahatsız etmeyin” anlamına gelir.

İletişim

Bizi arayabilir veya bu bölüm üzerinden mesajınızı bırakabilirsiniz. Gelen tüm mesajlara 24 saat içerisinde geri dönüş yapıyoruz.