Jabra Evolve 80 Aktif Gürültü Önlemeli Kablolu Kulaklık

jabra-evolve-80-aktif-gurultu-on

Jabra Evolve 80 Aktif Gürültü Önlemeli Kablolu Kulaklık

Jabra Evolve 80 Konsantre olmanıza yardım etmesi için geliştirildi. Açık ofiste konsantrasyonunuzu artıran profesyonel kablolu kulaklık.

Ürün Özellikleri
Pasif Gürültü Önleme
Aktif Gürültü Önleme
Kulaklık Geniş Bant Kapasitesi
Mikrofon Bant Genişliği Geniş Bant
Yüksek Gürültü Önleme Teknolojisi
40mm Dynamic PureSound Hoparlör
Jabra Evolve 80 ile Daha İyi Konsantre Olabilirsiniz
Aktif Gürültü Önleme

Tek bir düğmeye basın ve istenmeyen, düşük frekanslı arka plan gürültülerini kesin. Bu sayede, gürültülü ofis ortamlarında bile işinize odaklanabilirsiniz.

Pasif Gürültü Önleme

Özel olarak tasarlanmış kulak yastıkları sayesinde, kulaklığı taktığınız an insan sesi gibi yüksek frekanslı sesler önlenir. Biz buna “pasif gürültü önleme” diyoruz.

Jabra Evolve 80 Sayesinde daha Kolay konsantrasyon
Ofis gürültüsünü “dışarıda” bırakın ve verimliliğinizi artırın
Aktif gürültü önleme özelliğinden faydalanarak örn. klima cihazının sesi gibi düşük frekanslı sesleri engelleyebilirsiniz. Aktif gürültü önleme (ANC) özelliği, gelişmiş mikrofonlardan faydalanarak ortam gürültüsünü verimli bir şekilde denetleyip engeller

Jabra Evolve 80 Akılı arama transferi
Meşgul Işığı
Jabra Evolve 80 için özel olarak tasarlanan “meşgul ışığı”, görüşme sırasında başkalarına telefonda olduğunuzu bildirmek için kırmızı renkte yanar. Bu ışığı, rahatsız edilmek istemediğiniz zaman manuel olarak da yakabilirsiniz.

Tüm mobil cihazlar ile çalışır
Önde gelen tüm UC sistemleri ile kutudan çıkarıldığı gibi çalışır ve 3,5 mm’lik ses bağlantısı ile PC’ye, akıllı telefona, tablete ve her türlü kişisel cihaza bağlanabilir.

Akıllı Arama Transferi
Microsoft Teams üzerinden yaptığınız görüşmeyi, ofisten çıkmadan önce kolayca aktarın. 3,5 mm’lik kabloyu söküp akıllı telefonunuzun jakına bağlayın. Yaptığınız arama anında telefona aktarılır.

Müsait olduğunuz zamanı siz belirleyin

Rahatsız edilmemek için kırmızı meşgul ışığını yakın ve konsantre olabileceğiniz size özel ortamı oluşturun.

İletişim

Bizi arayabilir veya bu bölüm üzerinden mesajınızı bırakabilirsiniz. Gelen tüm mesajlara 24 saat içerisinde geri dönüş yapıyoruz.