Karel IPG500 IP Telefon Santrali

karel-ipg500-1-300x300

Karel IPG500 IP Telefon Santrali

KAREL IPG500 IP TELEFON SANTRALI
KAREL IPG500 küçük orta kapasite iletişim sistemi ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış iP Tabanlı entegre ağ geçidi yapısına sahip modüler ve hibrit yapıda iletişim platformudur.

Kullanıcılarına ekonomik, esnek, zaman içinde rahatlıkla geliştirilmeye ve büyümeye açık bir iletişim platformuna sahip olma imkanı sağlar.

Santral özelliklerinin yanı sıra sunduğu tümleşik iletişim özellikleri ile tüm iletişim ihtiyacını tek çatı altında toplar.

Üzerindeki Entegre ağ geçidi (media gatewaye ) yapısı sayesinde kullanıcılar İP iletişim olanaklarından faydalanmak için ellerinde bulunan tüm eski ağ bileşenlerini tek seferde değiştirmek zorunda kalmazlar. Kullandıkları teknolojiyi aşamalı olarak bütçeyi zorlamadan İP platformuna taşıma fırsatına sahip olur.

KONFERANS ODALARI

Gömülü 32 kullanıcılı konferans özelliği
Konferans odaları
SİP Konferans

WEB ABONE SAYFASI

Kişilerin durumunu görme
Arama başlatma.
Konferans yönetimi
Özel/ortak rehbere erişim
Çağrı yönlendirme ve servislerin kontrolü
Abone erişim ve kullanım ayarlarını kişiselleştirebilme
Çağrı kayıtlarını kontrol etme
Bırakılan sesli mesajları dinleme.
E-POSTA İLE SESLİ MESAJ GÖNDERİMİ

Sistemdeki istenilen portlara sesli mesaj bırakılabilir
Sistem, istenilen porta/aboneye bırakılan sesli mesajı E-posta olarak ilgili aboneye gönderebilir.
IPG500 işletmelere , kullanıcılara ekonomik, esnek, büyümeye ve gelişmeye açık bir iletişim sistemi sunan, IP telefon santralıdır. Temel olarak IP ve Tümleşik İletişim hizmetlerini sunan, mevcut ve geleceğe yönelik tüm ihtiyaçları karşılayabilecek yazılım tabanlı bir yapıya sahiptir. IPG500 küçük ve orta kapasiteli iletişim ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır ve 16 hattan 600 hatta kadar büyüyebilir.

Anahtar Özellikler

IPG Iletişim Platformu esnek yapısı sayesinde ihtiyaçlara ve kullanım koşuluna uygun yapıda değiştirilerek, TDM yapıdan hibrid yapıya ya da direkt salt IP yapıya dönüştürülebilir.
Tüm özelliklerin sistemin üzerinde bulunması sayesinde, istenildiği an, hızlıca ve ek donanım maliyetine girmeden ihtiyaç duyulan özelliklere geçiş sağlanabilir.
Sistem hem IPv6 yapısı hem de IPv4 yapısı ile uyumlu olup, bu hibrid yapı sayesinde IPv4’ten IPv6’ya kademeli geçiş yapma fırsatı sunarak, maliyet avantajı sağlar.

İletişim

Bizi arayabilir veya bu bölüm üzerinden mesajınızı bırakabilirsiniz. Gelen tüm mesajlara 24 saat içerisinde geri dönüş yapıyoruz.