Karel MS48ip Telefon Santrali

karel_ms48ip-1-300x300

Karel MS48ip Telefon Santrali

KAREL MS48İP Telefon Santralı

KAREL MS48İP telefon santral serisi, Türkiye pazarında oldukça yaygın olarak kullanılan Karel MS48 serisinin IP özellikler kazandırılmasıyla üretilmiştir. Analog haberleşmenin ve analog santral dünyasının tüm özelliklerinin yanı sıra İP ihtiyaçlara da cevap verebilen küçük ve orta ölçekli, büyümekte olan şirketler için, farklı kapasite seçenekleri ve modeller sunan, modüler telefon hibrit santralıdır.

Karel Mobil özelliği gibi ip dünyasına ait özellikler kullanılabilmektedir. Karel Mobil özelliği sayesinde tüm santral görüşmelerinizi

mekandan bağımsız internetin olduğu heryerden yapabilirsiniz.Evden çalışmaya uyumludur.

KAREL MS48ip Telefon Santralı Zengin Özelliklerinden Bazıları :
Orta ölçekli işletmeler için tasarlanmıştır. Analog Kapasite olarak 4 dış hat 12 iç hat, İP olarak 4 Dış 8 iç hat kapasitesine sahiptir. Modüler tasarımı sayesinde aynı anda; Analog kapasite olarak 12 Dış 36 İç hat İp olarak 12 Dış 24 iç hatta kadar büyüyebilmektedir. Satın aldığınız hali ile üzerinde 2 kanal sesli karşılma ROBOT Operatör uygulaması bedelsiz olarak gelmektedir.
0800 lü hat bağlantıları aynı kasada mevcuttur.Şubeler ile voip bağlantı yapılabilir.

Tüm bu özellikler Karel MS48İP de.

İletişim

Bizi arayabilir veya bu bölüm üzerinden mesajınızı bırakabilirsiniz. Gelen tüm mesajlara 24 saat içerisinde geri dönüş yapıyoruz.