milesight-ms-c5342-pb-300x300

MILESIGHT MS-C5342-PB

1/2.8” Progressive Scan CMOS Sensör ile 5.0 Mega Piksel çözünürlüğünde görüntü kalitesi sunar. H.265+ sıkıştırma formatı kullanılmaktadır. 2560×1920 piksel çözünürlükte 20 Frame görüntü sunar. ARRAY Ledler ile karanlık ortamlarda 200 mt mesafede görüntü sağlar. Day&Night özelliği geceleri daha net görüntü alınmasını sağlar. Farklı marka IP kameraların ve Network Kayıt Cihazlarının Aynı uygulamada problemsiz olarak çalışmalarını sağlayabilen ONVIF protokolüne sahiptir. SD Kart desteği sayesinde network sistemindeki kopmalarda lokal kayıt depolama özelliği bulunmaktadır. Kapasite 128 GB’ye kadar arttırılabilir.. Aynı görüntü içerisindeki farklı ışık oranlarını ortalama bir aydınlık düzeyi belirleyip daha anlaşılır görüntü sağlayan Wide Dynamic Range (WDR) t

Milesight Video içerik analizi (VCA) Milesight IP Kameralar beraberinde Embeded ( Gömülü) Sistem olarak gelir. Kamera arayüzünden ayarları yapılarak, senaryolara uygulanabilir. 8 Farklı Analiz çeşidini desteklemektedir. Bunlar Bölge Giriş İhlali, Bölge Çıkış İhlali, Gelişmiş Hareket Algılama, Sabotaj Algılama, Sınır İhlali, Bekleme Analizi, İnsan Algılama ve Kişi Saymadır.

0.005 Lux Ultra Low Light

Starlight kameralar çok düşük ışıklı ortamlarda, gece görüşe geçmeden, renkli görüntü verebilmektedir. Minimum ışık değeri 0.005 Lux ( Color ) ‘dır. Klasik kameralar ile kıyasladığınızda, daha detaylı canlı bir görüntü elde edersiniz.

120 dB SUPER WDR

Milesight Kameralar Sensör tabanlı Gerçek WDR Teknolojisine sahiptir. Sahne ve ışık değişimlerinin yüksek olduğu ortamlarda,kontrast kalitesini, geri plandaki ışığı dengelemektedir. 140 dB Değerine kadar güçlü bir WDR teknolojisine sahiptir.

Smart IR II

Bu IR LED’leri teknolojisi, 200m’ye kadar görüntüleme aralığına sahip videolar sağlamak üzere yükseltildi. Dört LED yüksek ışın olarak, iki LED orta Işın olarak, diğer üçü düşük ışın olarak nesne mesafesine bakılmaksızın daha iyi görüntü netliği ve kaliteyi sağlar. Ayrıca, Düşük Işın, Orta Işın ve Yüksek Işın parlaklığı, yakınlaştırma oranına bağlı olarak manuel veya otomatik olarak ayarlanabilir.

30x AF Lens

Milesight H.265 Speed Dome IP Kamerası, 4.7 ~ 141mm F1.6 ~ F5.0 TAMRON objektif ile kullanıcının erişimini maksimuma çıkaracak şekilde tasarlanmıştır. 30x optik zoom, netlik seviyesini korurken kullanıcının uzaktaki nesneleri yakınlaştırmasını ve tüm zoom aralığında yüksek kaliteli video sunmasını sağlar.

IP 66 Weather-proof

Kameranın IP66 dereceli muhafazası hassas elektronik bileşenlerini tozdan ve sudan korur. Bu da her türlü hava koşulunda istikrarlı bir çalışma sağlar.

360º Sonsuz Pan, 0º~90º Oto Flip Tilt

Gelişmiş bir pan / tilt mekanizması ile Milesight Speed Dome IP Kamera, sonsuz 360 ° pan ve 90 ° eğim ile hızlı, hassas hareket sağlar. Kullanıcı ilgi alanını izlemek ve devriye gezmek için 255 ön ayar konumunu ayarlamak için fare aracılığıyla lens pozisyonunu kolayca kontrol edebilir. Gerekirse ayarlanabilen 8 devriye rotası ve manuel çalıştırma yollarının en fazla 4 örneği (Pan, Eğim, Zoom ve Odaklama için) bulunur. Üstelik, kullanıcı belirli PTZ görevlerini tarih ve saate göre zamanlayabilir.

Smart PTZ Hareket Algılama

Akıllı PTZ Hareket Algılama işlevi, kullanıcının belirli bir alanı zamanında açıkça izlemesini sağlar. Bir hedef bölgede hareket tespit edildiğinde. Milesight Speed Dome Kamera hareket algılanan alana otomatik olarak döner. Ardından belirli bir süre net görüntü sağlamak için yakınlaştırır. Süre sonunda kamera eski konumuna döner.

3D Pozisyonlama

Milesight Speed Dome IP Kamera, mouse kullanılarak kolaylıkla kontrol edilebilir. Video görüntüsündeki herhangi bir konuma sol tıklarsanız, pozisyon mevcut izleme alanının merkezi haline gelecektir. Dikdörtgen bir alanı sürüklemek için mousenin sol düğmesini kullanın, ardından alan otomatik yakınlaştırma veya uzaklaştırma işlemi ile izleme merkezi alanı haline gelecektir. Mousenin tekerleğini yukarı ve aşağı doğru döndürdükten sonra, video görüntüsü hemen yakınlaştırılacak ve uzaklaştırılacaktır.

eknolojisi mevcuttur. IP 66 koruma standardı ile mevsim koşullarından etkilenmeksizin uygun ortamlarda çalışabilir.

İlgili ürünler

İletişim

Bizi arayabilir veya bu bölüm üzerinden mesajınızı bırakabilirsiniz. Gelen tüm mesajlara 24 saat içerisinde geri dönüş yapıyoruz.